.            INSCRIPCIONS 2022-2023


Benvingudes Famílies, Començam !

Com cada any hem de donar inici al curs amb les inscripcions, llavors vos explicam com ho heu de fer:

 

Passos a seguir:

 

Si el/la menor ja era participant de l'Esplai al curs 2021-2022 només haurà d'enviar el justificant del pagament al correu corresponent del seu grup. NO ha de tornar a fer la inscripció.

 

Si no ha estat participant al curs 2021-2022, ha de fer el següent:

  1. Enviar al mail del grup la inscripció debidament cumplimentada.
  2. Ingresar la cuota trimestral (40€) o anual (120€) amb el nom complet i el grup que li pertoca. (La cuota es per famílies).
  3. Una vegada fet l'ingrés, recordau enviar el rebut al correu corresponent.

DATES DE PAGAMENT QUOTES TRIMESTRALS:

 - Primer trimestre: del 05-10-2022 al 10-11-2022

                                                                               -  Segon trimestre: del 09-01-2023 al 10-02-2023

- Tercer trimestre: del 10-04-2023 al 12-05-2023

  

  CAIXABANK

          ES02 2100 2974 1802 0001 0847

 

Petitsropitsjovent@gmail.com (nascuts 2017)

Ropitsjovent@gmail.com (nascuts 2016)

Falconsjovent@gmail.com (nascuts2015)

Aguilesjovent@gmail.com (nascuts2014) 

Descobridorsjovent@gmail.com (nascuts 2013)

Missatgersjovent@gmail.com (nascuts 2012)  

Creadorsjovent@gmail.com (nascuts2011) 

Pionersjovent@gmail.com (nascuts 2010) 

G13jovent@gmail.com (nascuts 2009)

G14jovent@gmail.com (nascuts 2008) GRUP TANCAT

Gj1jovent@gmail.com (nascuts 2007) GRUP TANCAT

Gj2jovent@gmail.com (nascuts 2006)  GRUP TANCAT

 

 

- Recordau que els grups tenen un límit de places.

Descarga
INSCRIPCIÓ 2022-2023.pdf
Documento Adobe Acrobat 71.7 KB


.                                                  REUNIONS DE FAMÍLIES

PRIMERA SECCIÓ:

Dilluns 10 d'Octubre 19:30h

 

SEGONA SECCIÓ:

Dimarts 11 d'Octubre 20:00h

 

TERCERA SECCIÓ:

Dijous 13 d'Octubre 20:00h