CURS
2021-2022

Passos a seguir:

  1. Enviar al mail del grup la inscripció debidament cumplimentada.
  2. Ingresar la cuota trimestral (40€) o anual (120€) amb el nom complet i el grup que li pertoca. (La cuota es per famílies)                                       Una vegada fet l'ingrés, recordau enviar el rebut al correu corresponent.

DATES DE PAGAMENT QUOTES TRIMESTRALS:

 - Primer trimestre: del 04-10-2021 al 15-11-2021

- Segon trimestre: del 10-01-2022 al 15-02-2022

- Tercer trimestre: del 11-04-2022 al 15-05-2022

  

  CAIXABANK

          ES02 2100 2974 1802 0001 0847

 

Petitsropitsjovent@gmail.com (nascuts 2016) GRUP OBERT

Ropitsjovent@gmail.com (nascuts 2015) GRUP TANCAT

Falconsjovent@gmail.com (nascuts2014) GRUP TANCAT

Aguilesjovent@gmail.com (nascuts2013) GRUP OBERT

Descobridorsjovent@gmail.com (nascuts 2012) GRUP TANCAT

Missatgersjovent@gmail.com (nascuts 2011)  GRUP TANCAT

Creadorsjovent@gmail.com (nascuts2010)  GRUP OBERT

Pionersjovent@gmail.com (nascuts 2009)  GRUP TANCAT

G13jovent@gmail.com (nascuts 2008)  GRUP TANCAT

G14jovent@gmail.com (nascuts 2007)  GRUP OBERT

Gj1jovent@gmail.com (nascuts 2006)GRUP TANCAT

Gj2jovent@gmail.com (nascuts 2005)  GRUP TANCAT

 

- Recordau que els grups tenen un límit de places.

 

 

 

 

 

Descarga
INSCRIPCIÓ 2021-2022.pdf
Documento Adobe Acrobat 71.7 KB

RECORDAU ENVIAR ELS DUBTES, INSCRIPCIONS, ETC AL CORREU CORRESPONENT DE CADA GRUP D'EDAT.