OBRIM INSCRIPCIONS I SECRETARIA A L'OCTUBRE! ESTAU ATENTS A LA PÀGINA WEB I LES XARXES SOCIALS !!


Aquest curs 2021-2022 hi haurà places vacants pels nins nascuts entre el 2007 i 2016 (inclòs).

Obtindràn tota la informació necessària junt a la inscripció del curs a aquesta pàgina web a partir del 4 d'Octubre.

Una salutació i benvinguts al nou curs!


Hola!

 

Cada grupo tiene su propio correo donde puede mandar cualquier duda.

 

Recordamos los correos de cada grupo:

 

Petitsropitsjovent@gmail.com (nacidos 2016)

Ropitsjovent@gmail.com (nacidos 2015)

Falconsjovent@gmail.com (nacidos 2014)

Aguilesjovent@gmail.com (nacidos 2013)

Descobridorsjovent@gmail.com (nacidos 2012)

Missatgersjovent@gmail.com (nacidos 2011)

Creadorsjovent@gmail.com (nacidos 2010)

Pionersjovent@gmail.com (nacidos 2009)

G13jovent@gmail.com (nacidos 2008)

G14jovent@gmail.com (nacidos 2007)

Gj1jovent@gmail.com (nacidos 2006)

Gj2jovent@gmail.com (nacidos 2005)

 

Gracias por su comprensión,

saludos :)

 

 

INFORMACIÓ INGRESOS CLUB D'ESPLAI JOVENT

 

      LA CAIXA

          ES02 2100 2974 1802 0001 0847

       BANKIA

         ES69 2038 3503 4260 0030 4947

  1. Posar al rebut el NOM COMPLET del menor amb el GRUP que li pertoca.
  2. Es paga PER FAMILIES que conviuen al mateix domicili.

 

Aprofitam per agraïr-vos el suport rebut.