REUNIONS DE FAMÍLIES:

 

1ª SECCIÓ --- DIMECRES 13 A LES 19:00 (Desde l'any 2013 fins 2016).

2ª SECCIÓ --- DIJOUS 14 A LES 19:00 (Desde l'any 2009 fins 2012).

3ª SECCIÓ --- DIJOUS 21 A LES 19:00 (Desde l'any 2005 fins 2008).

COMENÇAM L'ESPLAI                             DISSABTE DIA 16 D'OCTUBRE


OBRIM INSCRIPCIONS DEL CURS
2021-2022

Pasos a seguir:

 

- Si ja heu format part de l'esplai al curs 2020-2021 NO ha de tornar a omplir la inscripció. El que ha de fer es:

  1. Ingresar la cuota trimestral (40€) o anual (120€) amb el nom complet i el grup que li pertoca. Una vegada fet l'ingrés, recordau enviar el rebut al correu corresponent:

 Petitsropitsjovent@gmail.com (nascuts 2016) GRUP OBERT

Ropitsjovent@gmail.com (nascuts 2015) GRUP TANCAT

Falconsjovent@gmail.com (nascuts2014) GRUP OBERT

Aguilesjovent@gmail.com (nascuts2013) GRUP OBERT

Descobridorsjovent@gmail.com (nascuts 2012) GRUP TANCAT

Missatgersjovent@gmail.com (nascuts 2011)  GRUP TANCAT

Creadorsjovent@gmail.com (nascuts2010)  GRUP OBERT

Pionersjovent@gmail.com (nascuts 2009)  GRUP TANCAT

G13jovent@gmail.com (nascuts 2008)  GRUP TANCAT

G14jovent@gmail.com (nascuts 2007)  GRUP OBERT

Gj1jovent@gmail.com (nascuts 2006)  GRUP TANCAT

Gj2jovent@gmail.com (nascuts 2005)  GRUP TANCAT

 

- Recordau que els grups tenen un límit de places.

 

 

INFORMACIÓ INGRESOS CLUB D'ESPLAI JOVENT

 

      LA CAIXA

          ES02 2100 2974 1802 0001 0847

       BANKIA

         ES69 2038 3503 4260 0030 4947

  1. Posar al rebut el NOM COMPLET del menor amb el GRUP que li pertoca.
  2. Es paga PER FAMILIES que conviuen al mateix domicili.

 

 

 

 

- Si NO heu format part de l'esplai al curs 2020-2021, el que ha de fer es:

  1. Omplir la inscripció completa que adjuntam amb les dades i firmes de TOTS i TOTES els tutors/les tutores legals.
  2. Ingresar la cuota trimestral (40€) o anual (120€) amb el nom complet i el grup que li pertoca. Una vegada fet l'ingrés, recordau enviar el rebut al correu corresponent:

Petitsropitsjovent@gmail.com (nascuts 2016) GRUP OBERT

Ropitsjovent@gmail.com (nascuts 2015) GRUP TANCAT

Falconsjovent@gmail.com (nascuts2014) GRUP OBERT

Aguilesjovent@gmail.com (nascuts2013) GRUP OBERT

Descobridorsjovent@gmail.com (nascuts 2012) GRUP TANCAT

Missatgersjovent@gmail.com (nascuts 2011)  GRUP TANCAT

Creadorsjovent@gmail.com (nascuts2010)  GRUP OBERT

Pionersjovent@gmail.com (nascuts 2009)  GRUP TANCAT

G13jovent@gmail.com (nascuts 2008)  GRUP TANCAT

G14jovent@gmail.com (nascuts 2007)  GRUP OBERT

Gj1jovent@gmail.com (nascuts 2006)  GRUP TANCAT

Gj2jovent@gmail.com (nascuts 2005)  GRUP TANCAT

 

- Recordau que els grups tenen un límit de places.

 

 

INFORMACIÓ INGRESOS CLUB D'ESPLAI JOVENT

 

      LA CAIXA

          ES02 2100 2974 1802 0001 0847

       BANKIA

         ES69 2038 3503 4260 0030 4947

  1. Posar al rebut el NOM COMPLET del menor amb el GRUP que li pertoca.
  2. Es paga PER FAMILIES que conviuen al mateix domicili.

 

 

 

Descarga
INSCRIPCIÓ 2021-2022.pdf
Documento Adobe Acrobat 71.7 KB

RECORDAU ENVIAR ELS DUBTES, INSCRIPCIONS, ETC AL CORREU CORRESPONENT DE CADA GRUP D'EDAT.